SIRAMATİK SİSTEMLERİ

Q-Smart, müşterilerinizin yalnızca bir sıraya bilet almalarını sağlayan basit cihazlar üretmez, hizmetler arasında seçim yapmalarını, randevuları için check-in yapmalarını veya yol bulmalarını gerçekleştirebilecekleri kompleks hizmetler verebilen cihazları hizmetinize sunar.

Q-Smart Sıramatik Sistemleri

• Q-Smart, sıramatik cihazlarının yoğun kullanımının gerçekleştiği ortamlar için yazılımlar geliştirmiştir. Q-Smart cihazları işlemleri uzun süre üst üste yapacak şekilde tasarlanmıştır.
• Dokunmatik ekranlarının hassasiyet ve performansı standartların çok üstündedir.
• İşlemlerinize ve binanıza en uygun kiosklar geliştirilerek müşterileriniz için oluşturacağınız sistemi kusursuz inşa edersiniz.
• Q -Smart sistemleri yeni gelen yazılımlarla kolayca güncellenebilir. Yatırım kaybı olmadan sistemlerinizi yenileyebilirsiniz.

sıramatik, sıramatik türkiye, sıramatik ankara, ankara sıramatik, sıramatik sistemleri, sıramatik sistemi, sıramatik yazılımı, kiosk, kiosk sistem, qmatik, q matik, qmatic, q matic, numaratör, numaratör ankara, numaratör türkiye, numaratör sistemi, numaratör sistemleri, sıra yönetim sistemleri, sıra yönetim sistemleri ankara, sıra yönetim sistemleri türkiye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir